AVIS siūlo išbandyti 0 atsakomybę!


Trumpai apie mūsų išskirtinį pasiūlymą, kuriuo tikrai verta pasinaudoti:


    - AVIS suteikia galimybę išsinuomoti automobilį Europos šalyse su nuline atsakomybe avarijos ir vagystės atvejais be jokių papildomų sąlygų.

    - Ypatingas draudimo sąlygų pasiūlymas galioja nuomojant įvairius AVIS automobilius. Jums tereikia nuspręsti koks automobilis yra tinkamiausias jūsų kelionei.

    - Renkantis šias draudimo sąlygas, AVIS taip pat neriboja jūsų ridos/kilometražo ir leidžia jaustis nesuvaržytam.

    - Mums iš tikro nėra svarbu kokiam laikui jūs nuomositės automobilį – trumpai kelionei ar savaitgalio išvykai, o gal jums gali prireikti automobilio ilgesniam laikui. Ypatingos draudimo pasiūlymo sąlygos galios be jokių išimčių.

Jūsų dėmesiui:

Užsienio šalyse automobilio nuoma turi būti užsakyta ne vėliau nei 1 diena iki nuomos pradžios. Ne trumpesnis nei 1 dienos nuomos laikotarpis yra taikomas šiose šalyse: Bulgarijoje, Graikijoje, Austrijoje, Portugalijoje, Rumunijoje, Šveicarijoje, p. Afrikoje ir Kipre.

Min. 3 dienų laikotarpis yra būtinas šiose šalyse: Italijoje, Airijoje, Islandijoje, Belgijoje, Prancūzijoje, Estijoje, D. Britanijoje, Latvijoje, Liuksemburge, Maltoje, Vokietijoje, Slovėnijoje, Olandijoje ir Ispanijoje.

Nemokamas rezervacijos atšaukimas galimas tik likus ne mažiau nei 24 val. iki nuomos pradžios. Nuomojant automobilius taikomos įprastos Avis nuomos taisyklės.