Atidarytas naujas AVIS automobilių nuomos biuras Vilniaus senamiestyje!

Naujas AVIS automobilių nuomos biuras duris atvėrė pačioje Vilniaus senamiesčio širdyje, B. Radvilaitės g. 5A.
Atidarymo proga visą liepos ir rugpjūčio mėnesį klientų laukia specialios automobilių nuomos kainos bei malonios staigmenos. AVIS nuomos biurus galima rasti visoje Lietuvoje: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Palangoje ir Druskininkuose.

„Siekdami patogumo savo klientams, naują biurą Vilniuje atidarėme Lietuvos gyventojų ir miesto svečių gausiai lankomoje vietoje. Mes džiaugiamės, kas augame ir tikimės, kad ši patraukli vieta bus patogi visiems automobilių nuomos pageidaujantiems. Naujojo biuro atidarymas - strategiškai apgalvotas žingsnis, nes AVIS visame pasaulyje naujus biurus atidaro mobilumą vertinantiems klientams patogiausiose vietose: oro uostuose, miestų centruose, didžiausiuose viešbučiuose ir stotyse“, – sako AVIS Lietuva generalinė direktorė Daiva Žemaitė.
Naujame AVIS automobilių numos biure klientus pasitiks profesionalūs darbuotojai. Jūs galėsite išsinuomoti naują automobilį ar mikroautobusą nuo 1 paros iki 1 metų su ar be vairuotojo. Klientai aptarnaujami kiekvieną darbo dieną nuo 8 iki 17 valandos, o savaitgaliais nuo 9 iki 16 val.

Apie Avis Rent A Car
Avis Buget Group ir jos dukterinės bendrovės valdo vienus iš pirmaujančių pasaulio automobilių nuomos prekės ženklus ir teikia verslo bei poilsio kelionių klientams kokybiškas automobilių nuomos paslaugas daugiau nei 10 tūkst. Nuomos stočių 175 šalyse JAV, Kanadoje, Australijoje, N. Zelandijoje ir Amerikos/Karibų regionuose. Daugiau informacijos rasite www.avis.com


Apie „AVIS Lietuva“
Lietuvoje AVIS pradėjo veiklą 1993 metų pavasarį ir šiuo metu yra sparčiausiai besiplečianti trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos kompanija, siūlanti platų kokybiškų nuomos paslaugų spektrą. 1998, 2000–2001, 2005, 2009–2011, 2013 metais „AVIS Lietuva“ pripažinta geriausia AVIS kompanija tarp 3 Baltijos regionui priklausančių AVIS kompanijų („AVIS Lietuva“ priklauso grupei kompanijų, veikiančių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje). „AVIS Europe plc.“ 2000 metais pripažino „AVIS Lietuva“ geriausių rezultatų pasiekusia kompanija, o 2002 metais ją apdovanojo už „We try harder“ dvasios išlaikymą. Be to, 2001–2007 metais „AVIS Lietuva“ buvo išrinkta geriausia Lietuvos turizmo asociacijos narių partnere, o 2011 m. ir 2012 m. konkurse „Vilniaus svetingumas “ pripažinta svetingiausia automobilių nuomos įmone.


„AVIS Lietuva automobilių nuomos kompanija“ administracija
Laisvės pr. 3, LT-04215 Vilnius, Lietuva
Tel. + 370 5 230 6820
El. p. avis@avis.lt