AVIS ir Priority Pass partnerystė

Pranešimas spaudai


Vilnius, 2011.02.09


Avis ir Priority Pass partnerystė


Avis automobilių nuomos kompanija informuoja, kad prisijungė prie didžiausios pasaulyje nepriklausomos “Priority Pass” programos, siekdama palengvinti dažnai skraidančių keliautojų rūpesčius.


„Priority Pass“ programos kortelė skirta žmonėms, kurie daug laiko praleidžia keliaudami lėktuvais. Ši kortelė galioja daugiau kaip 100 pasaulio šalių, daugiau kaip 300 miestų ir 600 oro uostų. „Priority Pass“ kortelė suteikia teisę lankytis specialiose oro uostų laukiamosiose salėse, skirtose šių kortelių turėtojams.


Lėktuvo reiso laukimo, vėlavimo ar atšaukimo atveju, kortelės turėtojas gali patogiai praleisti laiką vienoje iš oro uosto laukiamųjų salių. Kortelės turėtojas gali naudotis naudotis konferencijų sale, faksu, telefonu, internetu, vaišintis užkandžiais, gaiviaisiais ir alkoholiniais gėrimais, skaityti laikraščius, žiūrėti televizorių, gauti informaciją apie skrydžius.


Kortelės turėtojas, interneto svetainėje www.prioritypass.com įvedęs kortelės numerį, gali naudotis tik „Priority Pass Ltd“ kompanijos išleistų kortelių turėtojams skirtais duomenimis bei naujausia informacija apie aptarnavimą ir teikiamas paslaugas. Šalių sąrašas ir detali informacija apie aptarnavimą šiose salėse pateikta „Priority Pass“ interneto svetainėje.


Papildomai informuojame, kad šios bendros programos pristatymo proga „Priority Pass“ suteikia Avis klientams iki 20% nuolaidą narystėms. Daugiau informacijos apie partnerystę rasite adresu http://www.avis.co.uk/prioritypass .Apie Avis automobilių nuomos kompaniją
Avis Lietuva pradėjo veiklą Lietuvoje 1993 metais ir šiuo metu yra viena sparčiausiai besiplėtojančių automobilių nuomos kompanijų, siūlanti ypač platų kokybiškesnių nuomos paslaugų paketą.1998, 2000-2001, 2005, 2008, 2010 metais Avis Lietuva pripažinta geriausia kompanija iš 3 Rytų Europos regionui priklausančių Avis kompanijų (Avis Lietuva priklauso grupei įmonių, veikiančių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje).