Avis nuomos kompanija buvo paskelbta „Pirmaujančia automobilių nuomos kompanija pasaulyje“

PARSIPPANY, N.J., 2013 metų Gruodžio 13 d. – Avis nuomos kompanija buvo paskelbta „World‘s Leading Car Hire“ („Pirmaujančia automobilių nuomos kompanija pasaulyje“),
Avis.com tinklapis 2013 metų Pasaulio Kelionių apdovanojimų finale buvo pripažintas „World‘s Leading Car Rental Company Website“ („Pirmaujančiu automobilių nuomos tinklapiu pasaulyje“).
Pasaulio kelionių apdovanojimai švenčia kartu su pripažintomis kompanijomis ir prekiniais ženklais, kurie aptarnavimo ir siūlomo produkto kartelę kelia aukštyn.
„Tai bus puiki priežastis didžiuotis, jog mūsų veikla yra pripažinta dėl aukštos kokybės ir kompetencijos šioje srityje“, kalbėjo Ronald L. Nelson, Avis Budget Group pirmininkas ir pagrindinis vadovas.
„Tai nuostabus pripažinimas, kuris parodo didelį susidomėjimą mūsų patobulintomis sistemomis, produktu, bei mūsų darbuotojais – labiau orientuotais į klientus, ir viso pasaulio Avis darbuotojai gali didžiuotis šiuo apdovanojimu“.
Avis taip pat buvo pripažinta Pasaulio kelionių apdovanojimų 1997 metais, kai Avis vardas buvo įvardintas kaip “World’s Leading Business Car Rental Company” („Pirmaujančia automobilių nuomos kompanija pasaulyje“). Nuo to laiko, Avis veikla visame pasaulyje sulaukė daugiau kaip 80 Pasaulio kelionių apdovanojimų, įskaitant “Africa’s Leading Business Car Rental Company” („Afrikos pirmaujanti nuomos kompanija“), “Asia’s Leading Car Hire” („Azijos pirmaujanti nuomos kompanija“), “Europe’s Leading Business Car Rental Company” („Europos pirmaujanti nuomos kompanija“), “Mexico and Central America’s Leading Business Car Rental Company” („Meksikos ir Centrinės Amerikos pirmaujanti nuomos kompanija“), “North America’s Leading Car Hire” („Šiaurės Amerikos pirmaujanti nuomos kompanija“) ir “South America’s Leading Car Hire” („Pietų Amerikos pirmaujanti nuomos kompanija“).
Pasaulio kelionių apdovanojimai buvo pradėti teikti 1993 metais norint apdovanoti ir pripažinti geriausius turizmo ir kelionių srityje.
Apie Avis
Avis automobilių nuoma yra viena geriausių žinomų nuomos kompanijų pasaulyje su 5,750 nuomos punktų daugiau nei 165 šalyse. Avis turi ilgą automobilių nuomos istoriją ir yra viena iš pirmaujančių klientų lojalumo pasirenkamos kompanijos atžvilgiu. Avis priklauso Avis Budget Group korporacijai (NASDAQ: CAR), kuri prižiūri ir naudoja Avis vardą visame pasaulyje. Daugiau informacijos rasite apsilankę www.avis.com tinklapyje.