Išrinkti AVIS „ArtCar“ automobilių projektai

Pranešimas spaudai 2012 m. birželio mėn. 20 d. Vilnius

Išrinkti AVIS „ArtCar“ automobilių projektai

Antradienį buvo paskelbti mėnesį trukusio konkurso sukurti „AVIS ArtCar“ automobilį nugalėtojai. Juos išrinko kompetentinga komisija sudaryta iš Vilniaus dailės akademijos atstovų, apie automobilius rašančių žurnalistų, automobilių nuomos bendrovės „AVIS Lietuva“ ir „3M“ kompanijos vadovaujančių darbuotojų.

Automobilių nuomos bendrovė „AVIS Lietuva“ savo klientams siūlys nuomotis unikalaus dizaino „AVIS ArtCar“ automobilius. Tai išskirtinis projektas, kuriame naujas „Volkswagen up!“ automobilis virs įspūdingu „ArtCar“ meno objektu. Vienam „Volkswagen up!“ automobiliui projektus kūrė Vilniaus dailės akademijos Grafinio dizaino katedros studentai, o kito „ArtCar“ automobilio autoriumi galėjo tapti kiekvienas norintis.

Paskelbtas konkursas sutraukė neįtikėtinai daug dalyvių, pasiūliusių beveik šimtą originalių darbų. Į finalinį etapą buvo atrinkta 16 geriausių Lietuvos dailės akademijos Grafinio dizaino katedros studentų kurtų darbų ir 30 internetu atsiųstų projektų.

Vertinimo komisija turėjo itin rūpestingai atrinkti finalininkų darbus, nes beveik visi buvo lygiaverčiai ir aukštos meninės vertės. Komisijos sudėtyje buvo Vilniaus dailės akademijos rektorius profesorius Audrius Klimas, Grafinio dizaino katedros vedėja profesorė Aušra Lisauskienė, žurnalų „Auto Bild Lietuva“, „Top Gear“, internetinių portalų gazas.lt ir lrytas.lt atstovai, „AVIS Lietuva“ ir „3M“ įmonių vadovaujantys darbuotojai.

Po intensyvių svarstymų ir diskusijų buvo paskelbti nugalėtojų vardai. Geriausiu Vilniaus dailės akademijos Grafinio dizaino katedros studentų sukurtu darbu buvo pripažintas Katažinos Čaplinskajos darbas „Miškas“. Šiuo piešiniu kompanija 3M papuoš „Volkswagen up!“ automobilį. Automobilių apipavidalinimui bus naudojamos unikalios 3M komercinės grafikos padalinio „Car Wrap medžiagos.

Šiomis medžiagomis bus apipavidalintas ir antrasis „AVIS ArtCar“ automobilis. Jis bus papuoštas šešiolikmečio klaipėdiečio Justo Eidimto sukurtu ir internetu atsiųstu piešiniu „Atidaryk mane“. Šiame konkurse, kuriame dalyvauti galėjo kiekvienas norintis, buvo pateikta daugiau nei 30 darbų. Konkurso nugalėtojas klaipėdietis galės šiuo automobiliu visą savaitgalį lankytis Vilniuje, o viešbučiu ir degalais pasirūpins konkursą organizavusi „AVIS Lietuva“ kompanija.

Šiuos išskirtinius „AVIS ArtCar“ automobilius jau šią vasarą galės rezervuoti ir išsinuomoti „AVIS Lietuva“ klientai.Apie Avis Rent A CarAvis Rent A Car System, LLC ir jos dukterinės bendrovės valdo vienus iš pirmaujančių pasaulio automobilių nuomos prekės ženklų ir teikia verslo ir poilsio kelionių klientams kokybiškas automobilių nuomos paslaugas 2100 nuomos stočių JAV, Kanadoje, Australijoje, N. Zelandijoje ir Amerikos/Karibų regionuose. Bendrovė priklauso Avis Budget bendrovių grupei. Daugiau informacijos rasite www.avis.com
Apie „AVIS Lietuva“Lietuvoje AVIS pradėjo veiklą 1993 metų pavasarį ir šiuo metu yra sparčiausiai besiplečianti trumpalaikės ir ilgalaikės nuomos bendrovė, siūlanti ypač didelį kokybiškų nuomos paslaugų pasirinkimą. 1998, 2000–2001, 2005, 2009–2011 metais „AVIS Lietuva“ pripažinta geriausia AVIS kompanija tarp 3 Baltijos regionui priklausančių AVIS kompanijų („AVIS Lietuva“ priklauso grupei kompanijų, veikiančių Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje). „AVIS Europe plc.“ 2000 metais pripažino „AVIS Lietuva“ geriausių rezultatų pasiekusia įmone, o 2002 metais ją apdovanojo už „We try harder“ dvasios išlaikymą. Be to, 2001–2007 metais „AVIS Lietuva“ buvo išrinkta geriausia Lietuvos turizmo asociacijos narių partnere, o 2011 m. konkurse „Vilniaus svetingumas 2011“ pripažinta svetingiausia automobilių nuomos įmone. Taip pat „AVIS Lietuva“ pripažinta geriausia 2011 m. AVIS kompanija tarp 3 Baltijos regionui priklausančių AVIS įmonių.

„AVIS Lietuva automobilių nuomos kompanija“ administracija
Laisvės pr. 3, LT-04215 Vilnius, Lietuva
El. p. avis@avis.ltInterneto svetainė http://www.avis.lt