Ką reiškia Avis vairavimo reitingas (AVR)?


KAIP MOKSLAS APIBBRĖŽIA GERIAUSIĄ PASAULYJE KELIĄ VAIRUOTI?


Remiantis mūsų vadovaujančiu kvantinės fizikos tyrėju Dr. Mark Hadley - "Yra keli pagrindiniai vairavimo principai". Viskas turi būti tikslu - posūkiai, greitėjimas, greičio palaikymas ir stabdymas.

"Puikūs keliai vairavimui sukuria teisingą ašių pusiausvyrą, todėl greitėjimas suteikia malonumą, kelio linkiai leidžia išbandyti Jūsų sugebėjimus, o ilgų distancijų ruožai leidžia labiau atsipalaiduoti ir mėgautis kraštovaizdžiu."

Ką reiškia Avis vairavimo reitingas?


Trumpiau tariant, mes apskaičiavome optimalų balansą tarp visų išvardytų pagrindinių komponentų, o tai savo ruožtu padėjo mums mokslo pagalba nustatyti patį geriausią pasaulyje kelią vairavimui.
Tai paskatino Dr. Mark Hadley apskaičiuoti, jog idealus Avis vairavimo reitingas yra 10:1, 10 sekundžių tiesiame kelyje, ir kas 1 sekundė atliekamas posūkio lankstas.

Kas yra geriausias pasaulyje kelias vairuoti?


Dr. Mark HadleyPamatysite mūsų Kelių Top 25 sąrašą, pirmąją vietą užsitikrino kelias N-222, esantis Portugalijoje - vedantis iš Peso da Regua į Pinhao. Šis kelias vingiuoja palei Douro upę ir leidžia grožėtis nuostabiais jos šlaitais.

Kelio N-222 santykis yra 11:1, o tai reiškia, jog jis yra arčiausiai, ir labiausia atitinka Avis skelbiamo geriausio pasaulyje kelio vairuoti reitingą - 10:1. Ir tuo pačiu pasiūlys Jums patirti įstabius vairavimo pojūčius.

Tolimesniems paaiškinimams p. Mark Hadley pridūrė: "Laikas, kurį praleidžiame tiesiame kelyje, prieš atlikdami posūkį, leidžia mums optimaliai vertinti mus supantį peizažą, taip pat sukelią vidinį virpulį - kuris padeda pajusti ir mėgautis vairavimu iššūkiais".
Avis vairavimo formulę

Išaiškinta: AVR (Avis vairavimo reitingo) formulės teorija


Ar tikrai norėtumėte suprasti visas Avis geriausio kelio vairuoti subtilybes? Dr. Mark Hadley laužo visus mokslinius standartus norėdamas sukurti ir pagrįsti Avis vairavimo formulę. Spauskite norėdami sužinoti daugiau.
V8 ADR - the workings.pdf