Welcome to Avis

Užsakyto modelio garantija: Avis "Select" Serijos automobiliai

Geriausiai įvertintų automobilių kolekcija.

Avis "Select" Serija yra išskirtinių, mėgstamiausių vairuoti, modelių kolekcija. Kai pasirinksite sau labiausiai tinkantį automobilį vairavimui, galėsite visada vairuoti to patį modelį. "Select" serijos automobiliai siūlomi vis daugiau Avis nuomos punktų.

UŽSISAKYTI DABAR

Jungtinė Karalystė ir Airija

Keliaukite per Britanijos ir Airijos miestus su pasirinktu automobiliu.

Prancūzija

Mūsų išskirtiniai automobiliai kelionėms Prancūzijos pakrantčių keliais.

Vokietija ir Austrija

Važinėkite po miestus arba keliaukite visos Vidurio Europos keliais.

Italija

Tegul Jūsų atostogos Italijoje tampa ypatingos su Alfa Romeo Spider. Arba kaip Jums patiktų išbandyti pranbangų kabrioletą?

Ispanija

Visoje Ispanijoje dabar galite rinktis iš naujausių modelių Mercedes, Audi ar BMW automobilių.

Šveicarija

Kelionei aplink Šveicarijos kalnus Jums reikės Premium segmento 4x4 automobilio; arba leiskitės į kelionę su draugais pasirinkę didesnį, keleivinį automobilį.

Nyderlandai

Atraskite Olandiją su pasirinktu, išsinuomotu automobiliu. Galbūt tai galėtų būti Fiat 500C kabrioletas? Ar Mercedes-Benz CLS Shooting Brake?

Automobilių nuoma daugiau nei 5,000 atstovybių, 165 šalių visame pasaulyje.

Pasaulis priklauso Jums

Svajojate apie nesibaigiančias keliones ir nuotykius? Pasirinkite sau tinkamiausią nuomos vietą iš 5,000 atstovybių, 165 šalyse visame pasaulyje.

Prisijunkite prie Avis Preferred naudokitės pirmenybiniu aptarnavimu, nemokamomis nuomomis, ir dar daugiau visko. Verta būti "Avis Preferred".

Tapkite Avis Preferred

Prisijunkite prie mūsų lojalumo programos ir gaukite pirmenybinį aptarnavimą bei nemokamas nuomos dienas. VerTa būti "Avis Preferred" programos nariu.