Welcome to Avis

Sveiki atvykę į gyvenimą be eilių

"Avis Preferred" lojalumo programos nariai gali naudotis pirmenybiniu aptarnavimu. Norėtumėte? Prisijungti prie programos galite greitai, paprastai ir visiškai nemokamai.

Grįžtamąją naudą pritaikėme pagal Jūsų poreikius ... programos nariai gali naudotis nemokamos savaitgalio nuomos pasiūlymais, greitąją užsakymo sistema, pirmenybiniu aptarnavimu, bei patogiausioje stovėjimo aikštelės vietoje laukiančiu automobiliu.
Kai kuriuose nuomos punktuose, automobilio rakteliai Jūsų lauks jau pačiame automobilyje, todėl net nereikės užsukti į nuomos punktą.

Viskas, ko Jums reikia norint prisijungti prie "Avis Preferred", yra vairuotojo pažymėjimas ir mokėjimo kortelė. Taip pat turėsite sutikti su šalies užsakymo sąlygomis ir reikalavimais. Į kai kurių korporatyvinių ar kelionių partnerių klientų sutartis nėra įtraukti automobilių "Upgrade" ar nemokamos nuomos dienos – taip pat nėra galimybės pereiti į aukštesnį programos lygį – tačiau Jūs vis tiek galėsite naudotis greituoju ir pirmenybiniu "Avis Preferred" servisu.
Prisijungti
Avis Preferred narystės kortelė