Welcome to Avis

Automobilių nuoma - Atrask pasaulį su Avis

KELIAUKITE SAUGIAI SU "AVIS"!

SVARBU: "Avis" automobilių nuomos įsipareigojimas saugoti kiekvieną mūsų klientą ir darbuotoją.

Atsižvelgdami į pasaulinę situaciją susijusią su COVID-19, bei nepriklausomai nuo to, ar automobilį nuomojatės dienai, savaitei ar mėnesiui - visus savo parko automobilius išvalome ir dezinfekuojame prieš kiekvieną nuomą.

“Avis” kas tai?

Nuo ko viskas prasidėjo? 1946 metais Detroite, JAV, oro pajėgų karininkas Warren E. Avis įkūrė automobilių nuomos kompaniją. Per pirmuosius penkerius veiklos metus JAV buvo sukurtas “Avis” automobilių nuomos kompanijos tinklas. Vėliau, minint automobilių nuomos kompanijos dešimtmetį, įkurti tarptautiniai filialai Europoje, Kanadoje bei Meksikoje. 1962 metais pasaulį išvydo garsusis “Avis” automobilių nuomos kompanijos šūkis “We Try harder”, kuris tapo vienu iš dešimties geriausių visų laikų reklaminių šūkių.

Lietuvoje “Avis” savo veiklą pradėjo 1993 metais ir šiuo metu yra viena didžiausių trumpalaikės, ilgalaikės bei veiklos nuomos kompanijų Lietuvoje bei pasaulyje. Šiuo metu kompanijai priklauso daugiau nei 4000 nuomos punktų visame pasaulyje.

Automobilių nuomos kompanija „Avis“ yra tarptautinis prekės ženklas ir savo atstovybių turi visame pasaulyje, todėl klientams yra paprasčiau rezervuoti automobilius užsienyje, ar spręsti visus iškilusius klausimus savo šalies atstovybėje. „Avis“ automobilius siūlo ne tik trumpalaikei nuomai ar nuomai su vairuotoju, tačiau yra viena iš lyderių tarp ilgalaikę (30 dienų ir daugiau) nuomą bei veiklos nuomos paslaugas teikiančių įmonių.

„Avis“ trumpalaikė nuoma yra paprastas būdas greitai ir paprastai užsisakyti automobilį bet kuriame pasaulio kampelyje. Jums reikės tik galiojančio vairuotojo pažymėjimo, paso arba ID bei kredito kortelės. Automobilių nuomos kainas galite pasitikrinti mūsų svetainėje, tereikia pasirinkti pageidaujamas nuomos datas, laiką, vietą, bei automobilį. Dauguma šalių siūlo tikrai platų automobilių parko asortimentą, todėl sau tinkamiausią automobilį nuomai ras net patys išrankiausi. Nuomojantis automobilį trumpam laikotarpiui (iki 30 dienų), svarbu atkreipti dėmesį į taikomas draudimo sąlygas, galimus papildomus mokesčius (kelių, tiltų ir pan.), kelionės metu numatomas oro sąlygas pasirinktoje vietovėje ir atsižvelgiant į tai, pasirinkti papildomus priedus prie automobilio (pvz.: žieminės padangas, ratų grandines, palydovinę navigacinę sistemą ir pan.). „Avis“ automobilių rezervacinė sistema leis viską atlikti savarankiškai, o mūsų visada komanda pasiruošus atsakyti į klientų klausimus, jei tokie kiltų. Mūsų svetainėje taip pat galite atlikti išankstinę nuomos registraciją (priklauso nuo pasirinktos nuomos vietos) ir tokiu būdu laiką, praleidžiamą nuomos punkte, sutrumpinti iki minimumo.

„Avis“ automobilių nuomos biuras Vilniaus oro uoste yra vieta, kurioje ne tik galėsite išsinuomoti automobilį, tačiau pasivaišinti kava ar saldėsiais. Taip pat čia rasite laukimo zoną, kurioje darbo bei pramogų erdvės, kurios nudžiugins ne tik mažus, bet ir didelius klientus.

„Avis Flex“ ilgalaikė nuoma gali būti puikus sprendimas, kai automobilis reikalingas ilgesniam nei 30 dienų laikotarpiui, tačiau nenorima ilgalaikių įsipareigojimų. Pasirinkus ilgalaikės automobilių nuomos paslaugą, automobilį galite rinktis iš „Avis“ jau turimo automobilių parko. Visi mūsų parko automobiliai yra atnaujinami kas 9-12 mėn. todėl užtikriname, jog ilgalaikės nuomos klientai visada naudosis naujausiais ir inovatyviausiais modeliais.

„Avis“ veiklos nuoma yra paprastas ir patogus sprendimas visiems įmonės automobilių parko poreikiams. Automobilių veiklos nuomos paslauga supaprastina visus procesus, kurie susiję su automobilių parko valdymu ir taupo Jūsų laiką. Fiksuotos sąskaitos, įtrauktos automobilio aptarnavimo paslaugos ir dar daug kitų privalumų.

Automobilių nuoma yra paprastas būdas būti mobiliems, keliauti tarp miestų ar vykti atostogauti. „Avis“ Lietuva atstovybės yra įsikūrusios didžiuosiuose Lietuvos miestuose: Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje. Taip pat galite rinktis automobilio pristatymo paslaugą „nuo durų iki durų“ į bet kurią Lietuvos vietą. Savo automobilių parke turime platų automobilių asortimentą. Automobilių nuomos parke rasite nuo ekonominės iki verslo klasės, nuo kompaktiško miesto automobilio iki taupaus hibrido, ar didesnio visureigio. „Avis“ trumpalaikės nuomos automobilių parke siūlome populiariausių markių ir verslo klasės automobilius kaip „Audi“, „BMW“, „VW“, „Seat“, „Toyota“, „Peugeot“, „Renault“ ir daug kitų; taip pat rasite šeimos kelionėms tinkamiausius talpius universalus ar keleivinius bei krovinius mikroautobusus. „Avis“ – automobilis atitinkantis Jūsų poreikius.

„Avis“ automobilių nuomos kompanija, norėdama supaprastinti nuomos procesą, daugumoje pasaulio atstovybių naudoja tokį patį nuomos sutarties formatą, taip užtikrindama skaidrų, be paslėptų sąlygų, nuomos procesą. Sutarties PVZ. galite rasti mūsų automobilių nuomos svetainėje, su įtrauktais paaiškinimais, į ką reikėtų atkreipti dėmesį nuomos metu, prieš pasirašant pagrindinį juridinį nuomos dokumentą – sutartį.

Automobilių nuoma, tai ne tik transporto priemonės, bet ir jų priedai bei paslaugos. „Avis“ viso pasaulio atstovybėse siūlo platų papildomų priedų ir paslaugų asortimentą. Nuo žieminių padangų, ratų grandinių, slidžių ar snieglenčių laikiklių, stogo bagažinių, palydovinės navigacinės sistemos (GPS), interneto ryšio (Wi-Fi), įvairaus dydžio vaikiškų kėdučių ir t.t. Iš papildomų paslaugų, daugumoje nuomos vietų, galėsite rinktis papildomą automobilio draudimą, kuris sumažina kliento atsakomybę už automobilį, taip pat keleivių, pagalbos kelyje ar bagažo draudimus. Paslaugų pasiūla priklauso nuo automobilių nuomos vietos, kurioje vyksta nuoma. Nuomos vietoje agentas suteiks visą naudingą informaciją ir rekomenduos priedus, kurie palengvintų kelionę.

Kai kuriose šalyse „Avis“ automobilių parke galite rasite specialių „Select series“ segmento automobilių. Užsakius šio segmento automobilį – turėsite automobilio markės/ modelio garantiją. Dažniausiai tai specialių klasių automobiliai pvz.: kabrioletai, pikapai, prabangūs SUV ar COUPE.

Tiems, kam automobilį tenka nuomotis dažniau nei kelis kartus per metus, „Avis“ siūlo tapti lojalumo programos „Avis Preferred“ nariu ir tokiu būdu nuomos procesą padaryti dar greitesnį ir paprastesnį. „Avis Preferred“ - tai ne tik greitesnis automobilio nuomos procesas, bet ir tiesioginė nauda klientui. Kiekvienas klientas dalyvaudamas lojalumo programoje, turi galimybę kaupti taškus ir keisti „Avis“ lojalumo kortelės lygius. Kortelės lygis priklauso nuo per vienerius kalendorinius metus įvykdyto automobilių nuomų skaičiaus, klientas gali gauti papildomas paslaugas ar nuolaidas. Kortelė yra nemokama, ją galite užsisakyti užpildydami paraiškos „Avis Preferred“ formą www.avis.lt svetainėje.

„Avis“ Lietuva automobilių nuomos kompanija visada stengėsi prisidėti prie gamtos išsaugojimo. Įmonė yra organizavusi medelių sodinimo talką, taip pat savo automobilių nuomos parką nuolat papildomo naujais hibridiniais automobiliais, kurie gamtą teršia mažiau nei įprasti benzininiai. Naujausias mūsų planuojamas projektas – elektriniai automobiliai. Tikimės, jog netolimoje ateityje ir trumpalaikės automobilių nuomos klientams galėsime juos pasiūlyti. Kol kas tokius automobilius galės rinktis ir užsisakyti ilgalaikės automobilių nuomos klientai, kurie planuoja automobilį nuomotis ne trumpiau nei dvylika mėnesių. Iš smulkesnių, bet taip pat svarbių, su gamtos išsaugojimu susijusių projektų, „Avis“ platina daugkartinio naudojimo, organinės medvilnės pirkinių krepšelius/ maišelius, kurie yra paskatinimas kaskart nepirkti plastikinių maišelių parduotuvėse ir taip prisidėti prie mažesnio aplinkos teršimo.

„Avis“ automobilių nuoma – tai ne vien tik paprasta automobilių nuoma. Po „Avis“ vardu telpa labai platus paslaugų spektras. Automobilių nuoma Lietuvoje ir užsienyje, taip pat kelionės automobiliu po Europos šalis, bei automobilių nuoma su vairuotojais. Trumpalaikė automobilių nuoma Lietuvoje ir visame pasaulyje, ilgalaikė automobilių nuoma „Avis Flex“ bei veiklos nuomos paslauga „Avis Lease“. Mūsų automobilių parkas papildytas keleiviniais, bei krovininiais mikroautobusais, kurie gali būti naudingi tam tikrais gyvenimo atvejais ir išspręsti kylančius keleivių ar krovinių transportavimo klausimus. „Avis“ siūlomas platus automobilių nuomos paslaugų bei priedų asortimentas, kiekvieną kelionę leidžia pritaikyti individualiems poreikiams. Paprastas ir greitas automobilių rezervavimo procesas, aiški ir lengvai suprantama nuomos sutartis, išankstinė elektroninė registracija, lojalumo programa – greitesnis automobilių nuomos procesas ir tiesioginė grįžtamoji nauda klientui.

Atraskite pasaulį su "Avis" automobilių nuoma.

Dėl papildomos informacijos susisiekite telefonu +370 5 232 93 16 arba el. paštu.: avis@avis.lt
 

 ...  Skaityti daugiau