Welcome to Avis

Automobilių nuoma Palangoje

Tavo automobilių nuoma Palangoje

Savo kelionę pradėkite paprastai ir greitai - užsisakykite ir išsinuomokite automobilį Palangoje. Kur bekeliautumėte, automobilio rakteliai laukia Jūsų - atraskite pasaulį su "Avis".

"Avis" biuras Palangos mieste:

  • Kretingos g. 54A, LT- 00111, Palanga;
  • "Meet & Greet" paslauga Palangos oro uoste.
Automobilių nuoma Palangoje

Apie Palangą

Niekada nenurimstantis ir populiariausias Lietuvos pajūrio kurortas, kuri paprastai ir patogiai galite pasiekti keliaudami su "Avis" nuomojamu automobiliu. Nuo seno Palanga garsėjo savo gamta, tyru oru, paplūdimiais, todėl yra poilsiautojų mėgstamą ne tik vasarą, bet ir žiemą. Kurortas kasmet stipriai atsinaujina, bei kiekvieną sezoną siūlo naujas pramogas ir vis daugiau lankytinų vietų.

Palanga kiekvienais metais pasilpildo naujomis poilsio zonomis, tvarkomi paplūdimiai, kuriama daugiau pramogų, bei statomi nauji viešbučiai.

Miestas garsėja gydomojo molio, natūralaus mineralinio vandens, jodu prisotinto pušynų oru ir saule. Mieste įrengtos specialios automobilių stovėjimo aikštelės, kuriose galėsite palikti "Avis" automobilį, kol apžiūrinėsite miestą, bei pramogausite.

Atvykę miesto svečiai ras daugybę SPA, sanatorijų ir kitų gydymo, bei sveikatinimo įstaigų.

Palanga taip pat turi oro uostą, kuriame yra galimybė išsinuomoti "Avis" automobilį arba jį palikti. Aplankykite Palangą ir gaivią Baltijos jūrą ir pasidarykite sau trumpas ar ilgesnias atostogas šiame gražiame mieste.

Ką pamatyti Palangoje?

  • Gintaro muziejus;
  • Birutės parkas;
  • Antano Mončio namai;
  • Palangos kurorto muziejus.