Welcome to Avis

Automobilių nuoma Vilniuje

Tavo automobilių nuoma Vilniuje

Savo kelionę pradėkite paprastai ir greitai - užsisakykite ir išsinuomokite automobilį Lietuvoje. Kur bekeliautumėte, automobilio rakteliai laukia Jūsų - atraskite pasaulį su "Avis".

"Avis" biurai Vilniaus mieste:

  • Vilniaus oro uostas, Vikingų g.21, LT-02182.
  • Laisvės pr. 3, LT-04215.
Automobilių nuoma Vilniuje

Apie Vilnių

Vilnius - kerintis ir įspūdingas Lietuvos miestas, kuris vis dar žavi ne tik užsienio svečius, bet ir pačius vietinius. Mieste vyrauja modernus gyvenimo ritmas, tolerantiški ir draugiški miestiečiai, bei tikrai nemažai traukos objektų. Daugelis Lietuvos ir užsienio gyventojų sostinę renkasi dar ir dėl didžiausio šalyje Vilniaus oro uosto.

Jei teks vaikštinėti po Vilnių, neaplenkite Vilniaus gatvės, kurioje tikrai išsirinksite sau tinkamiausią vietą pietums ar vakarienei. Taip pat užsukite į Pilies gatvę, kurioje nenutyla gatvės muzika. Su "Avis" nuomojamu automobiliu būtinai pravažiuokite moderniu Gedimino prospektu, bei aplankykite paslaptingą Užupio Respubliką. Vilniaus senamiestis, dėl išskirtinio grožio ir istorijos yra įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Ramiam poilsiui ir pasivaikščiojimams su šeima puikai tiks Bernardinų sodas, o aktyvų gyvenimą mėgstantiems - Vingio parkas (būtinai prisėskite vietinėje kavinukėje atsigaivinti arba pailsėti). Jei būsite nusiteikę daugiau pasivaikščioti - su "Avis" automobiliu nuvykite į Pavilnių regioninį parką.

Nors, palyginti su kitų Europos šalių sostinėmis, Vilnius yra nedidelis miestas, jame slypi nemažai intriguojančių legendų ir objektų. Jei Jus domina išskirtinės miesto vietos - užsukite į Literatų gatvę, joje sienos išpuoštos menininkų darbais, nepamirškite patrinti "Sėkmės pilvo".

Ką pamatyti Vilniuje?

  • Gedimino pilies bokštas;
  • Šv. Onos bažnyčia;
  • Aušros vartai;
  • Trijų Kryžių kalnas;