Welcome to Avis

Automobilių nuoma Kaune

Tavo automobilių nuoma Kaune

Savo kelionę pradėkite paprastai ir greitai - užsisakykite ir išsinuomokite automobilį Kaune. Kur bekeliautumėte, automobilio rakteliai laukia Jūsų - atraskite pasaulį su "Avis".

"Avis" biuras Kaune:

 

  • Kauno Karmėlavos oro uostas, Šaltinių g. 17, LT-54460.
Automobilių nuoma Kaune

Apie Kauną

Aplankykite žavingą Lietuvos miestą Kauną su "Avis" automobiliu. Žinoma, jog išvykai į Kauną reikia šaunaus plano, kuris padės su nuomojamu automobilių pamatyti įdomiausias miesto vietas, bei lankytinus objektus. Kaunas nuo seno saugo pačias neįtikėčiausias paslaptis, todėl iš reikėtų iš anksto susipažinti su smalsumą žadinančiais faktais.

Kauno miestas yra išskirtinai žalias, bei labai svarbus istoriškai. Aplink Kauną yra net devyni fortai, kurių dalis šiuo metu paversti muziejais. Dėl įspūdingos miesto architektūros Kaunas 2022 metais bus Europos kultūros sostinė. Kaunas taip pat yra ideali vieta leisti aktyvų laisvalaikį, nes gamta čia suteikia galimybę plaukti upėmis, žygiuoti miško takais. Puikia dienos išvyka "Avis" automobiliu galėtų būti aplankant romantišką Pažaislio vienuolyno ansamblį.

Tarpukario laikotarpiu Kaunas buvo visos Lietuvos mokslo, meno ir kultūros centru, bei nuo 1920 iki 1939 metų buvo šalies sostinė. Šį miestą vertą aplankyti su "Avis" automobiliu, tokiu būdu galėsite greičiau pasiekti skirtingus lankytinus objektus, suderinti verslo susitikimą, bei šeimos išvyką, ar suspėti susitikti pietų mieste su seniai matytais draugais.

Ką pamatyti Kaune?

  • Kauno soboras;
  • Vytauto Didžiojo karo muziejus;
  • Velnių muziejus;
  • Raudondvario dvaras.