Welcome to Avis

Automobilių nuoma Klaipėdoje

Tavo automobilių nuoma Klaipėdoje

Savo kelionę pradėkite paprastai ir greitai - užsisakykite ir išsinuomokite automobilį Klaipėdoje. 

Šiuo metu "Avis" biuro Klaipėdoje nėra, tačiau užsisakyti automobilio nuomą šiame mieste galite susisiekę su mumis:

 

Tel.: +370 46 490 007 arba el. paštu: klaipeda@avis.lt

Automobilių nuoma Klaipėdoje

Apie Klaipėda

Trečiasis pagal dydį ir seniausias Lietuvos miestas, įsikūręs Kuršių marių ir Baltijos jūros susiliejimo vietoje. Su "Avis" nuomojamu automobiliu Klaipėdos miestą, keliaudami iš didžiausių Lietuvos miestų, pasieksite greitai ir patogiai atostrada.

Įdomus faktas, jog Klaipėdos miestas anksčiau buvo vadinamas Vandenų miestų. Klaipėda, tai miestas per kurį teka Dangės upė, o Kuršių marių ir Baltijos jūros vandenys atveria pasauliui kelius.

Klaipėdos mieste yra dvi perkėlos: Senoji ir Naujoji, su nuomojamu "Avis" automobiliu galite persikelti į Kuršių Neriją be jokių apribojimų. Klaipėda taip pat garsi tarptautinių Pielies džiazo festivaliu, bei kasmet vykstančia Jūros švente.

Į Klaipėda su "Avis" automobiliu galite keliauti savaitgalio išvykai, ar ilgesniam poilsiui, čia įdomu lankytis pirmą kartą ir visada gera sugrįžti. Nesvarbu, žiema ar vasara, Baltijos bangų ošimas ir horizonte besileidžianti saulė žavi visada. Mūsų rekomendacija nuvažiuoti prie Olando kepurės, kuri susiformavo prieš tūkstančius metų. Nuo aukšto, 25 metrų skardžio, atsiveria pasakiškas vaizdas!

Ką pamatyti Klaipėdoje:

  • Jūrų muziejus ir delfinariumas Smiltynėje;
  • Jūros vartai;
  • Teatro aikštė su Taravos Anikės skulptūra;
  • Klaipėdos skulptūrų ir paminklų maršrutas.