Welcome to Avis

Veiklos nuoma

"AVIS" veiklos nuoma su paslaugomis yra paprastas ir patogus sprendimas visiems Jūsų automobilių parko poreikiams. Vienas mėnesio mokėjimas. Veiklos nuoma su paslaugomis taupo Jūsų laiką, palengvina procesus ir siūlo pilną automobilių parko valdymą.
Jei Jums reikia:

  • Bendro biudžeto optimizavimo
  • Automobilių finansavimo sprendimo
  • Automobilio parko priežiūros sprendimų
  • Mobilumo garantijos

"Avis Lease" veiklos nuomos paslauga yra skirta Jums!

Turite klausimų? Susisiekite tel.: +370 5 230 68 20, el. paštu.: leasing@avis.lt

Daugiau informacijos apie veiklos nuomą rasite svetainėje:

MyAvis.lt
Operational car lease

"Avis Lease" - veiklos nuoma su paslaugomis

Įmonei reikalingi automobiliai, bet nenorite papildomų rūpesčių, dėl automobilių parko valdymo ir jų priežiūros? Rinkoje nemažai tinkančių ar patinkančių automobilių ir sudėtinga išsirinkti tinkamiausią?

Veiklos nuoma su paslaugomis gali būti optimalus sprendimas, kuris palengvins ar visai panaikins rūpesčius, susijusius su įmonės automobilių parku. Į veiklos nuomos paslaugas yra galimybė įtraukti automobilio paėmimą/ pristatymą, tuomet atėjus reguliaraus techninio aptarnavimo laikui, mūsų komanda sutartu laiku viskuo pasirūpins. Sezoninių padangų montavimas ir sandėliavimas taip pat gali būti ne Jūsų rūpestis. 

Sudėtinga suvaldyti kuro išlaidas? Į "Avis" veiklos nuomos paslaugų paketą galime įtraukti kuro korteles ir jų išlaidas pateikti su kiekvieno mėnesio nuomos sąskaita. Tokiu būdu degalų išlaidos bus matomos vienoje vietoje.

Mūsų komanda yra 24/7 pasiruošusi atsakyti į veiklos nuomos klientų skambučius ir pagelbėti atstikus bėdai kelyje (pvz.: nuleista padanga, išsikrovęs akumuliatorius ar eismo įvykis). Į "Avis" veiklos nuomos sutartį galime įtraukti pakaitinį automobilį, kuris gali būti suteikiamas ne tik eismo įvykio, bet ir serviso darbų atveju.

"Avis" veiklos nuoma - Jūs naudojatės automobiliu, mes juo pasirūpiname!